Договір-оферта інтернет-магазину

ФОП Дворак Я.С., в особі інтернет-магазину vitime.com.ua (далі Продавець), публікує цей договір, який є публічним договором-офертою на адресу як фізичних, так і юридичних осіб (далі Покупець) про наступне:

 1. Предмет договору-оферти.
  1. Згідно з умовами запропонованого договору, Продавець бере на себе зобов’язання передати у власність покупцеві Товар – дієтичні добавки, а Покупець, в свою чергу, зобов’язується оплатити і прийняти зазначений Товар.
  2. Перелік товару, який пропонується Продавцем, розміщений на веб-сайті в розділі «Каталог товарів». Для кожної позиції Товару зазначені склад, рекомендації до застосування, рекомендовані дози, попередження щодо застосування окремими групами споживачів, термін придатності.
  3. Товар не є лікарським засобом і не має лікувального ефекту.
  4. До укладення договору (акцепту) Покупця рекомендується проконсультуватися з лікарем про можливість застосування тієї чи іншої дієтичної добавки з урахуванням анамнезу Покупця, в т.ч .: за наявності алергії, діабету, ниркової недостатності, інших захворювань, вагітності і т.п.
 2. Момент укладання Договору.
  1. Текст даного Договору є публічною офертою (відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України).
  2. Факт оформлення замовлення Товару у Продавця як самостійно, так і через оператора, є беззаперечним прийняттям даного Договору, і Покупець розглядається як особа, яка вступила з ФОП Дворак Я.С. в договірні відносини.
  3. Оформлення замовлення Товару і розрахунку здійснюється шляхом замовлення Покупцем в інтернет-магазині vitime.com.ua.
 3. Ціна Товару.
  1. Ціни в інтернет-магазині визначаються Продавцем і відзначаються на веб-сайті в розділі «Каталог товарів».
  2. Тарифи на надання послуг з доставки вказані веб-сайті в розділі «Оплата і доставка».
  3. Загальна сума замовлення, яка в деяких випадках (за бажанням Покупця) може включати платну доставку та інші додаткові послуги, вказується в розділі «Кошик» в рядку «Разом».
 4. Оплата і доставка Товару.
  1. Способи, порядок і терміни доставки Товару вказані на веб-сайті в розділі «Оплата і доставка». Порядок і умови доставки замовленого Товару самостійно обираються Покупцем при замовленні Товару на веб-сайті.
  2. Розрахунки за Товар здійснюються Покупцем в національній валюті України способом, який на свій розсуд обирає Покупець на веб-сайті в розділі «Оплата і доставка».
  3. Доставка Товару може здійснюватися кур’єром відповідно до умов доставки або залученими службами доставки (перевізниками).
  4. При отриманні Товару Покупець в присутності кур’єра або представника служби доставки (перевізника) зобов’язаний перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування Товару, кількість, цілісність упаковки, товарний вигляд, термін придатності). У разі виявлення пошкоджень упаковки, невідповідності кількості, найменування замовленого Товару – зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем має підписати особа, яка здійснила доставку Товару Покупцеві.
  5. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту отримання ним Товару в місці доставки.
 5. Повернення і обмін Товару.
  1. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» статті 9 Покупець має право обміняти непродовольчий Товар належної якості на аналогічний у Продавця, у якого він був придбаний, якщо Товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або за іншими причин не може бути використаний за призначенням. Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки.
  2. Обмін Товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий покупцеві разом із проданим Товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою , на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дозволяє Покупцеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що містяться в ньому, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий Покупцем абонентський номер або адресу електронної пошти.
  3. Список Товарів, що не підлягають обміну (поверненню): продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни
  4. Якщо на момент обміну аналогічного Товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші Товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого Товару, або здійснити обмін Товару на аналогічний. Товар у першому надходженні відповідного Товару у продаж. Продавець зобов’язаний у день надходження Товару у продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну Товару.
  5. При розірванні Договору розрахунки зі споживачем провадяться виходячи з вартості Товару на момент його покупки. Гроші, сплачені за Товар, повертаються споживачеві в день розірвання Договору, а у разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору – в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше ніж за сім днів.
 6. Права та обов’язки сторін.
  1. Продавець зобов’язується:
   1. Не розголошувати будь-яку приватну інформацію Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком передачі персональних даних комерційним партнерам, чинним на підставі договору з Продавцем для виконання його зобов’язань перед Покупцем (службам доставки (перевізникам), які здійснюють доставку Товару Покупцеві і т .п.), особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також в разі, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства.
   2. Надати Покупцеві можливість отримання безкоштовних телефонних консультацій за телефонами, вказаними на сайті магазина vitime.com.ua. Обсяг консультацій обмежується конкретними питаннями, пов’язаними з виконаннями замовлення.
   3. Продавець залишає за собою право змінювати справжній Договір в односторонньому порядку до моменту його укладення.
  2. Покупець зобов’язується:
   1. До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору-оферти, умовами оплати та доставки на сайті магазина vitime.com.ua
   2. Надавати достовірну інформацію про себе (ПІБ, контактні телефони, адресу електронної пошти) і реквізити для доставки Товару.
   3. Прийняти та оплатити Товар в зазначені в цьому Договорі терміни.
 7. Відповідальність сторін та вирішення спорів.
  1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.
  2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок самостійного використання Товару без попередньої консультації з лікарем про можливість застосування тієї чи іншої дієтичної добавки з урахуванням анамнезу Покупця або недотримання (перевищення) Покупцем рекомендованих доз прийому Товару.
  3. Продавець не несе відповідальності за доставку замовлення, якщо Покупцем вказано неправильну адресу доставки.
  4. Продавець не несе відповідальності, якщо очікування Покупців про Товари виявилися не виправдані.
  5. Продавець не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань по доставці Товару, якщо вони є наслідком форс-мажорних обставин.
  6. Покупець, оформляючи замовлення, несе відповідальність за достовірність наданої інформації про себе, а так само підтверджує, що з умовами цього Договору ознайомлений і згоден.
  7. Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні Сторонами зобов’язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, Сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.
 8. Форс-мажорні обставини.
 1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань Сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т. П.), Обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. П.), Заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції заборони на торгівлю і т. п.). Протягом цього часу Сторони не мають взаємних претензій, і кожна з сторін приймає на себе свій ризик наслідків форс-мажорних обставин.

      9. Термін дії Договору.

 1. Даний Договір набирає чинності з моменту звернення до інтернет-магазину vitime.com.ua і оформлення замовлення, і закінчується при повному виконанні зобов’язань Сторонами.