Що відбувається при надлишку вітаміну С в організмі людини?

Що відбувається при надлишку вітаміну С в організмі людини?

Джерело: https://www.curesupport.com/what-happens-when-there-is-a-vitamin-c-surplus/

Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов’язаних зі здоров’ям діагнозах і методах лікування. Інформація в цьому блозі не підтверджена лікарями та не може використовуватися при лікуванні або діагностиці.

У цій статті: все про нестачу і особливо про надлишок вітамінів. Надлишок вітаміну С. Це дійсно дуже важливо, чи це не має значення?

Добова доза вітаміну С

Вітамін С на сьогоднішній день є найвідомішим вітаміном. Якщо ви їсте достатню кількість фруктів і овочів кожен день, у вас не розвинеться дефіцит, і вам нема про що турбуватися. З щоденною порцією червоного болгарського перцю чи ківі ви у добрій формі. Якщо ви (часто) не отримуєте ці два шматочки фруктів та одну порцію овочів, то ідеальним рішенням буде вживання добавок із вітаміном С. Ви боїтеся отримати надлишок вітаміну С? Тоді читайте далі.

Кількість вітаміну С, що рекомендується

Для людей старше 14 років Nutrition Center рекомендує щоденну кількість вітаміну С – 75 міліграмів. При такій кількості вітаміну С в організмі ви гарантовано посилюєте засвоєння заліза в організмі, підтримуєте імунну систему, захищаєте клітини організму від окисних процесів та сприяєте утворенню сполучної тканини.

Надлишок вітаміну С

Ви споживаєте набагато більше фруктів та овочів, що містять вітамін С, кожен день, або ви приймаєте харчові добавки на додаток до хорошої природної кількості вітаміну С, просто щоб бути впевненим? Тоді вам справді не потрібно турбуватися. Ваше тіло виводить надлишок вітаміну С із сечею, а не зберігає його в організмі. Там де дефіцит, вітамін С може накопичуватися досить швидко, це не відноситься до надлишку вітаміну С. Ваше тіло регулює це саме. Тим не менш, ті, хто структурно споживає занадто багато вітаміну С, мають бути обережними. Надлишок вітаміну С може спричинити певні симптоми, такі як проблеми з кишечником або діареєю. Раніше також вважалося, що надлишок вітаміну С може спричинити утворення каменів у нирках. Проте дослідження не довели цього.