Технологія Aktin

ТТехнологія Aktin – це запатентована технологія сухого ліпосомного препарату. Ця технологія була розроблена компанією CureSupport Holding BV і застосована у виробництві всіх наших капсул Vitrunova.

 

Ця технологія розроблена для того, щоб активний інгредієнт засвоювався вашим організмом краще, ніж традиційні розчини.

Переваги:

Що таке технологія Aktin?

Технологія Aktin – технологія сухого ліпосомного препарату. Те, що раніше було лише у вигляді рідкої емульсії, тепер існує у сухому вигляді. Ця технологія покликана дати вам більше, покращивши поглинання.

Чому технологія Aktin така унікальна?

Технологія Aktin робить кожен продукт унікальним та відмінним від існуючих на ринку. Aktin є кульмінацією розробки ефективної та безпечної системи доставки речовин у клітину.

Як технологія Aktin може покращити ваше самопочуття?

Деякі активні речовини можуть бути дуже біодоступними, але багато з них засвоюються дуже погано. Щоб покращити ваше самопочуття, технологія Aktin покращує засвоєння цих активних інгредієнтів. У минулому рідкі ліпосомні формули були єдиним засобом для ефективної доставки у ваше тіло активних речовин, що погано засвоюються.

Тепер дослідження показали, що сухі ліпосоми за технологією Aktin мають більшу біодоступність у порівнянні зі звичайними капсулами.

Як працює технологія Aktin?

  1. Розумна упаковка

Ліпосоми – це маленькі кульки з ліпідів та води. Вони виготовлені з тих самих інгредієнтів, що й клітини нашого організму, і можуть легко проникати у них. Коли це відбувається, вантаж активної речовини вивільняється і прямує до всіх клітин у вашому тілі.

  1. Розумний спосіб доставки

Ми використовуємо розумні способи доставки. Це ліпосоми, які подорожують туди, де вони мають бути.