Відмова від відповідальності

Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, призначена виключно для загального ознайомлення.

Інформацію про товар надає виробник. Ми намагаємося підтримувати актуальність і коректність інформації, однак не даємо жодних явно виражених або непрямих гарантій щодо повноти, точності, надійності, відповідності чи доступності вмісту веб-сайту чи інформації, виробів, послуг, даних, цін або відповідних ілюстрацій, що містяться на цьому веб-сайті, незалежно від призначення. Покладаючись на таку інформацію, ви робите це на власний ризик.

Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які втрати чи пошкодження, зокрема, без обмежень, прямі чи опосередковані втрати чи збитки, які виникають у результаті втрати даних чи доходів через використання цього веб-сайту чи у зв’язку з таким використанням.

З цього веб-сайту можна перейти на інші веб-сайти, які vitime.com.ua не контролює. Ми не маємо впливу на характер, вміст і доступність таких сайтів. Наявність посилань не означає рекомендацію чи схвалення нами наведеної на відповідних сайтах точки зору.

Звертаємо Вашу увагу, що продукція інтернет-магазину не є лікарськими засобами та не може використовуватися для лікування та діагностики будь-яких захворювань.

Не розглядайте інформацію розміщену на сайті як альтернативу консультації лікаря.

Ми не радимо самостійно обирати та приймати будь-яку продукцію інтернет-магазину.

Важливо перед використанням дієтичних добавок отримати професійну консультацію лікаря, детально вивчити інструкцію виробника. Ми не надаємо гарантій щодо продукції та послуг, що реалізуються на даному ресурсі.