Згода з умовами використання сайту

Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту vitime.com.ua (далі – «Сайт»).

Увага! Перед переглядом цього Сайту уважно прочитайте ці умови. Подальше використання Вами Сайту означає, що ви згодні з цими умовами і всіма правовими документами, що регулюють роботу даного Сайту.

Використовуючи даний Сайт будь-яким способом Ви автоматично підтверджуєте те, що Ви досягли повноліття, Ви є компетентною особою і можете адекватно приймати цю Угоду. У тому випадку, якщо Вам немає 18 років, використовувати Сайту Заборонено.

Ви погоджуєтеся з тим, що Сайт та всі матеріали розміщені на ньому (в тому числі дизайн, графіку, інформацію, контент, торгову марку, фірмовий стиль, логотип та інше) є індивідуальною власністю компанії ViTime і захищається Законодавство України у сфері інтелектуальної власності.

Ми забороняємо використання матеріалів цього сайту в будь-яких цілях без попереднього узгодження з правовласником і посилань на первинне джерело.

Товарні позиції й інформація, які розміщені на Сайті не є рекомендованими для лікування хвороб, профілактики або діагностики захворювань.

Даний ресурс не створений для лікування хвороб, діагностики або надання медичних консультацій. Все, що розміщується на Сайті має тільки інформаційний характер.

Просимо бути Вас обережними та обдумано ставитися до власного здоров’я.

Не варто розглядати інформацію з сайту, рекомендації, коментарі й дані з етикеток продуктів як альтернативу консультації професійного лікаря. Не встановлюйте діагнози самостійно і не призначайте собі самі лікування.

Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується з наданням правдивої і точної інформації про себе та своїх контактних даних.

В результаті реєстрації Користувач отримує логін і пароль, за безпеку яких Користувач самостійно несе відповідальність. Користувач також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов’язується повідомити про це Сайт.

Залишаючи коментарі на Сайті, Користувач несе відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Користувач погоджується, що будь-яке своє повідомлення Сайт може видаляти без згоди на те Користувача, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Сайт не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Сайт може направляти Користувачеві повідомлення у відповідь на повідомлення (запити і скарги), спрямовані Користувачем через форму зворотного зв’язку і в процесі замовлення товарів і / або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, надання послуг. Сайт здійснює передачу повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень.

Сайт також може направляти Користувачеві інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокодом й знижки, персональні рекомендації, персональні знижки й пропозиції), які містять інформацію про товари й / або послуги, рекламні та комерційні пропозиції за такими товарам і / або послуг. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі передплати на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів і / або послуг через Сайт. Сайт здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень, повідомлень в веб-браузері. Користувач може в будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок звернувшись в службу підтримки Сайту.